Ankara hava durumu °C
  • BIST: 70.244 %2,44
  • Dolar: 3,0076 %-0,18
  • Euro: 3,2546 %-0,74
  • Altın: 106,23 %-0,40
21-01-2020 17:23 Kategori: AKÇAKENT

Kırşehir Belediyesi Temizlik İşlerine Tam Puan!

Kırşehir Belediyesi Temizlik İşlerine Tam Puan!
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Dün akşam saatlerinde Kırşehir Merkez ve İlçelerde etkisini gösteren kar yağışı nedeniyle Kırşehir Belediye Başkanlığı Temizlik İşleri Müdürlüğü sorumluluk alanında ki işlerin aksamaması için tedbiri elden bırakmadı."

Dün akşam saatlerinde Kırşehir Merkez ve İlçelerde etkisini gösteren kar yağışı nedeniyle Kırşehir Belediye Başkanlığı Temizlik İşleri Müdürlüğü sorumluluk alanında ki işlerin aksamaması için tedbiri elden bırakmadı.

Kırşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Zafer Satılmış, Temizlik İşleri Müdürlüğü olarak kar yağışı nedeniyle işlerin aksamaması ve maduriyetlerin yaşanmaması için büyük çaba sarfettiklerini belirtti. Gece geç saatlere kadar hem Belediye Başkan Yardımcısı Asaf Kayaoğlu, hem de Temizlik İşleri Müdürü Zafer Satılmış ilimizde vatandaşlar maduriyet yaşamaması için yoğun bir çaba sarfettiler. Temizlik İşleri Müdürü Zafer Satılmış emekçinin yanında olduklarını belirterek Temizlik işlerinde çalışan personele kendi elleri ile çay ikramında bulundu.

Kırşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Zafer Satılmış sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Temizlik İşleri Müdürlüğü'nün yoğun kar yağışı nedeniyle teyakkuzda olduğu ve vatandaşlarımızın mağdur olmaması için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini belirtti. Temizlik İşleri Müdürü Zafer Satılmış'ın sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşım şu şekilde; '-Daha temiz bir #Kırşehir için bu karlı ayaz gecede mesai arkadaşlarımızın bir nebze içleri ısınsın diye çayımızı beraber yudumladık...
Kazandıkları her bir kuruşun hakkını sonuna kadar veren bu insanlara sizlerde yardımcı olmak istiyorsanız çevremize daha duyarlı olalım...'

KIRŞEHİR BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ BÜNYESİNDE ÇALIŞAN BİR EMEKÇİNİN; ÇALIŞIRKEN SOĞUK HAVAYA ALDIRIŞ ETMEDEN ÇÖP TOPLAMA KAMYONU ÜZERİNDE SÖYLEDİĞİ TÜRKÜ İSE İZLEYENLERİN BÜYÜK BEĞENİSİNİ TOPLADI.

 

Haber Videosuİlgili Galeri


Bu haber 546 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER AKÇAKENT HABERLERİ
gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

Akçakent Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçlarından Memnun musunuz?

BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ