Ankara hava durumu °C
  • BIST: 70.244 %2,44
  • Dolar: 3,0076 %-0,18
  • Euro: 3,2546 %-0,74
  • Altın: 106,23 %-0,40
10-04-2019 17:58 Kategori: AKÇAKENT

Özbağ Belediye Başkanı Rasim Arazay’ı Ziyaret Ettik!

Özbağ Belediye Başkanı Rasim Arazay’ı Ziyaret Ettik!
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Kırşehir’in Özbağ Beldesinin yeni Belediye Başkanı MHP’li Rasim Arazay ‘Ben belediyeyi kazanmadım, Gönülleri kazandım’ dedi!"

Kırşehir’in Özbağ Beldesinin yeni Belediye Başkanı MHP’li Rasim Arazay ‘Ben belediyeyi kazanmadım, Gönülleri kazandım’ dedi!

31 Mart 2019 Pazar günü yapılan yerel seçimlerde Özbağ Beldesinden Milliyetçi Hareket Partisinden Belediye Başkanı Seçilen Rasim Arazay’ı Makamında ziyaret ettik.

Bir dönem Akçakent’te de esnaflık yapan Başkan Rasim Arazay’a Hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Başkan Rasim Arazay tebrik ziyaretlerinin yanı sıra hemen Kolları sıvayarak Hizmete susamış şirin Özbağ İçin çalışmalarını başlatmış.

450 KİŞİLİK İŞ SAHASI İÇİN ÇALIŞMALARIMIZ BAŞLADI!

Belediye Başkanı Rasim Arazay 450 gencimize iş kapısı açmak İçin Kolları sıvadık. Gençlerimizin iş ihtiyaçlarını çözeceğiz. İşsiz gencimiz kalmayacak dedi. 

YENİ ÇÖP KAMYONU, VİDANJÖR VE ARAZÖZ TALEBİMİZ OLACAK!

Şirin Beldemize daha fazla ekiple hizmet etmek için daha temiz bir Özbağ İçin Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan Makina parkımızda bulunan hiZmet araçlarına ek olarak yeni araçlar hibe alacağız. 

PARK, BAHÇE, MEZARLIK DÜZENLEMELERİNE HEMEN BAŞLAYACAĞIZ!

Her mahallemize eşit hizmet götürmek şartıyla tüm mahallelerimizde düzenleme peyzaj işleri olacak. Özbağ hakettiği hizmeti alacak. Daha yeşil bir Özbağ hayal ediyoruz, bu hayalimizi belde halkım ve Belediye Personelim ile el birliği ile gerçekleştireceğiz.

FESTİVAL YAPACAĞIZ, İÇME SUYU TEK FİYAT OLACAK!

Beldemizin tanıtımı, gurbetçi hemşerilerimizin senede bir kez de olsa memleket hasretlerini gidermek amacıyla festival düzenleyeceğiz. Şebeke suyunu herkez hem ucuz hemde aynı fiyata içecek.

KOLTUKLARIMIZA YAPIŞIP KALMAYACAĞIZ!

Daha çok çalışıp, herkeze eşit hizmet yapacağız. Kimseyi üzmeyeceğiz. Parti ayrımı yapmaksızın herkesin Başkanı olup, herkeze hizmet edeceğiz. Birilerinin Adamı değil, Gönül Adamı olacağız... dedi.

Özbağ Belediye Başkanımız Rasim Arazay’ı kutlar çalışmalarında başarılar dileriz.

 

 Bu haber 363 defa okunmuştur.

AltunPark 2

HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER AKÇAKENT HABERLERİ

Cebe 1

gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

Akçakent Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçlarından Memnun musunuz?

BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ