Ankara hava durumu °C
  • BIST: 70.244 %2,44
  • Dolar: 3,0076 %-0,18
  • Euro: 3,2546 %-0,74
  • Altın: 106,23 %-0,40
16-03-2020 09:39 Kategori: KIRŞEHİR

Merkez İlçede Bayrağı Zafer Satılmış Devraldı!

Merkez İlçede Bayrağı Zafer Satılmış Devraldı!
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"KIRŞEHİR İYİ PARTİ MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞI KONGRESİ YAPILDI!"

15.03.2020 tarihinde saat 11.00 de başlayan İYİ Parti Kırşehir teşkilatı yeni merkez ilçe başkanını Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde düzenlenen kongre ile belirlemiştir. Kırşehir'de, düzenlenen 2. Olağan Kongreye İlçe Başkanı Yaşar NURANSOY' un çekilmesi sonrası tek aday olarak giren Zafer Satılmış, yeni merkez ilçe başkanı oldu.

 

387 delegenin oy kullandığı seçimlerde konuşan yeni merkez İlçe Başkanı Zafer SATILMIŞ, 12 Aralık 2017 tarihinde Kırşehir'de parti tabelasını nasıl astıklarını,nasıl zorluklarla karşılaştıklarını,yılmadan çalıştıklarını dile getirmiştir. Satılmış, delegeler ve partililerine yaptığı konuşmasında; "Memleketimizin en büyük sorunu adaletsizlik, eşitsizlik ve yoksulluktur. Kuruluşumuzun 2. yılında Kırşehir'de, millet ittifakı olarak mahalli idareler seçimlerini kazandık. Bölüşmelere karşı bizler millet ittifakı ile bütünleşme sağladık. İnsanlar düşüncelerini açıklayamazken biz; her platformda düşüncemizi net olarak söylemekten çekinmedik" diye konuştu.

 

İYİ Parti Kırşehir Teşkilatının kongresine Kırşehir Belediye Başkanı Sayın Selahattin EKİCİOĞLU, CHP Kırşehir Milletvekili Sayın Metin İLHAN, siyasi partilerin il başkanları ve çok sayıda partili katılmıştır. İyi Parti Genel Başkan Yardımcılarından Fuat YILDIRIM, kongrede divan başkanlığına getirilmiş ve kongreyi yönetmiştir.

İyi Parti Kırşehir İlçe Teşkilat Başkanlarından; Mucur İyi Parti İlçe Başkanı; Ali AYDEMİR, Kaman İlçe Başkanı ; Hüseyin KARABOĞAZ, Çiçekdağı İlçe Başkanı ; Mehmet DOĞAN, Akçakent İlçe Başkanı, Umut TÜRKAY ve Akpınar İlçe Başkanı; Ali EKER ve ilçe teşkilatlarından bazı üyelerde kongreye gelmişlerdir. Kongrede kısa konuşmalardan sonra kuruluşta ki merkez ilçe başkanlığını yürüten Nuri ARAZ, kongreye kadar merkez ilçe başkanlığını yürüten Yaşar NURANSOY ve yeni merkez ilçe başkanlığına aday gösterilen Zafer SATILMIŞ, örnek bir harekette bulunmuşlar. Birbirlerini kucaklamışlardır. Zafer SATILMIŞ' ın Bozkurt işareti yaparak sahneye çıkışı, coşkulu konuşması ve gösterilen kısa video salondakilere duygulu anlar yaşatmıştır.

 

Kırşehir İyi Parti Merkez İlçe Başkanı Sayın Zafer SATILMIŞ' ı ve yeni yönetim kurulunu kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz. Her şey iyi olmalı, iyilerle olmalı ve bu güzel ülke iyi yönetilmelidir. 15.03.2020. Ali Aydemir. Bu haber 181 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER KIRŞEHİR HABERLERİ
gazete manşetleri
ANKETİMİZE KATILIN

Akçakent Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçlarından Memnun musunuz?

BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ